SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1: TARAFLAR  

1.1 SATICI:
Ünvanı: SS KOMEK Mesleki Eğitim Kültür ve Küçük Sanat Kooperatifi Ferhuniye Mah. Abdülezelpaşa Cad. No: 2 Selçuklu / Konya Telefon: 0332 3535786 

1.2 ALICI
ALICI, müşteri ve www.komekpazari.com alışveriş mevcuttur. ALICI'nın üye olunmadığı için satın alma adresi veya iletişim bilgileri temel alınır. 

1.3 ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ:

Ürün ALICI'nın siparişine uygun şekilde özel olarak üretilmektedir. 

1.4 ÜRÜNÜN TÜM VERGİLER DİLİMLİ TESLİMİMİZİ
Sipariş edilen fiyata özelliğine göre satış fiyatı değişmektedir. Ürünün teslimat, KDV ile birlikte satış satış tutarı sitemizin ilgili kısım vardır. İhtilaf durumunda fatura bilgileri esas alınır. 


MADDE 2: KONU

2.1.  İşbu sözleşmenin konusu, ALICI`nın SATICI`ya ait www.komekpazari.com internet sitelerinde elektronik ortamda sipariş verme, sözleşmede bahsi geçen nitelikikleri haiz, sözleşmenin madde 1.3 ve 1.4 te içeriği ve satış satışı satışı ve teslimi ile ilgili 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Hakkında Yönetmelik ve Hükümler Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hakları ve yükümlülükleri saptanmasıdır. 

2.2. ALICI, www.komekpazari.com web siteleriinden satın alınmayı kendi haline getiriyor üzerine üretildiğini; üretimin ardından ürün üretiminin sağladığı ayıplar / kusurlar dışında beğenmedeyiz gerekçesiyle iade edemeyeceğini; satış garantisi, satın alma, satış kılavuzu, garanti, garanti, garanti, garanti, garanti, garanti, satın alma . www.komekpazari.com adresinde yer alan ön bilgilendirme ve fatura işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır. İMALATÇI BİLGİLENDİRİLMESİ İÇİN TIKLAYINIZ TIKLAYINIZ. Sipariş gerçekleştiği anda ALICI bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. Siparişin tamamlanmasının ardından, ALICI'nın ihracı “Sipariş Onay” maili gönderilir. 


MADDE 3: ÜRÜNÜN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ  

3.1.  ALICI'nin www.komekpazari.com adresinden kargo marifetiyle teslimini istemiş, ürün, ALICI`nın teslimini bilgi formunda göstermiş / talep etmiş adresiniz SATICI'nın adresinde bulunan kargo marifetiyle teslim edilir. ALICI`nın gösterdiği adrese, ALICI'ya yapılacaktır. 

3.2.  Teslimatta, işlenen kargo türünden gün ve saat riayetiyle. Pazar günleri, dini ve resmi bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmaz. 


MADDE 4: TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI  

4.1. ALICI`ya aittir. SATICI, web mağazasında satış müşterilerinin kendisince karşılanacağını beyan etmiştir, SATICI`ya aittir. 

4.2.  ALICI`nın adresinde bulunacaksınız bile, SATICI, edimini tam ve uygun hale getirmiş olarak kabul ediyorum. ALICI'ya ait olan ürününüzde ALICI`nın ürünü ile birlikte teslim edilmemelidir. 

4.3. www.komekpazari.com com sitesinden tüm ürünler, talep ve özel istek üzerine üretilir. SATICI'ya ucretlendirme ve ürün bedelinin ALICI'NIN SATILABİLECEĞİNE AİT OLUŞTURMAKTADIR. SATICI sorumlu olacaklardır.Bu kargodan sonra kargo sözleşmeleri ve aksaklıklardan sorumlu olur. 

4.4. SATICI, üretilemez hale getirilmesi, beklemez hale getirilmesi, beklemeyen haller, mücbir sebepler ya da nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, kazanın bütünü ile ilgili şartlar, durumu ALICI`ya bağladım yükümlüdür. ALICI'nın tercih edilen ödeme bedeli ile bedelinin bedelinin ödenmesi gereken şekil. Bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir, SATICI ortamda teslimi oluşmazüğünden kurtulmuş kabul edilir. 


MADDE 5: ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ 

5.1. www.komekpazari.com sitesinden satın alınacak ürün paketlemek. ALICI sözleşme konusu ürün teslim almadan önce Kargo şirket görevlisi muayene edilmektedir; ezilme, kırılma, ambalaj yırtılması yahut başka bir yere uyumlandırmak için bunu tutturmaktır. Kargo şirket yetkilisi bulunmamaktadır. 

5.2.  Teslimden sonra bulundurmanız gereken borçlanma, ALICI'ya aittir. 

5.3. www.komekpazari.com web sitelerindeki tüm ürünler ALICI'nın özel istek, talebi ve siparişiyle üretilir. Bu alanlar www.komekpazari.com web siteleriinden bu türün ya da ilgili miktarlarda kullanılabilir hale getirilmesi; değiştirilmez ve ALICI cayma hakkını kullanamaz. ALICI cayma hakkındaki işbu sözleşmeyi elektronik ortamda imzalayarak kabul etmiş sayılır. 

5.4. ALICI 'nın ürün ve hizmetlerinin bir arada sunulması, Galeri ve İmaj bankasının ayrı görüntülenmesi, ürün ve hizmetlerin bir ürüne sahip olması gerekmektedir. teslimini izleyen 7 iş günü alındı ​​durumu SATICI'ya ALICI ayıplı veya kusurlu olduğu için bozuk, kırık, yırtık vs yerlerinin fotoğraflarını çekerek SATICI 'ya göndermelidir. ALICI'ya göndereceğimiz bir üründür ve yeni satın almamız gerekmektedir. 

5.5.  ALICI satın alamazsınız www.komekpazari.com com sitesi üzerinde bakım hizmetleri tanımlaması bir bakım / onarım yapmak; ürüne aittir. Yanlış bakım ve kullanım sorunu hasar görmüş ürünler değiştirilmeyecektir. 

5.6.  ALICI'ya ait ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nin kaynağı olan birleşik hisse senedi veya birleşik hisse senedi bir veya birleşik hisse senedi veya birleşik hisse senedi bedelini Satıcıya aittir. Satıcıya yüklenebilir. ALICIya butir. 


MADDE 6: SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ  

6.1. Satıcı, garanti etmek, uygun, garanti etmek, garanti etmek, uygun olmak, garanti etmek. Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan bir kişi / kuruluşa teslim edilmemeli, satıcıya verilmemelidir. 

6.2.  Satıcı, ALICI'ya, özel istek üzerine, istek ve talep ile üretildiğini, özel istek ve masal içeriğine ya da ekleme yapmaya özel hale getirildiğini; CAYMA HAKKININ OLMADIĞINI, üretime dayanan ayıplı mallar dışında hiçbir üründe iade ve değişim yapılmayacağı; iade ve değişim yapılmamasının kendisinin hiçbir şey ve cezai sorumluluk üstlenmeyeceğini. 

6.3. Satıcı kullanımı teslimi ifending imkânsızlaştığını varsayalım, sözleşmenin ifa süresi dolmadan ALICI'ya. ALICI 'nın bulaştırılmasıyla ilgili kurallar, emirleri ile değiştirilmesini ve / veya teslim edilmesini engelleyebiliriz. ALICI`nın siparişi verilir Ödenen bedel ve varsa 7 (yedi) gün içinde iade edilir. Garanti belgesi ile birlikte ürünlere ait veya olmayan ürünlerden, arızalı veya bozuk olan ürünler, garanti şartları için garanti altına alınabilecek durumdadır. 


MADDE 7: SÖZLEŞMEYE KONU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ 

www.komekpazari.com adresindeki internet sitelerinde yer alan tanıtım bilgileri ve işbu sözleşmenin ayrılmaz parçasıdır. Satıcı teknik nedenlerden satılık fiyat hatası hatalarından sorumlu değildir. 


MADDE 8: ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATI

Ürünün peşin fiyatı fatura içeriğinde bulunabilir 


MADDE 9: CAYMA HAKKI 

9.1.  Bu üründe, özel istek ve taleple ilgili ya da ek maliyetler ile değiştirmez, değiştirilmez ve ALICI bu ürünlerde cayma hakkını kullanamazsınız. 

9.2. ALICI, üretime dayanan ayıplı / kusurlu ürünler hakkında SATICI'yı sağlamaktan 7 gün içeri bilgilendirmesi gerekiyor. SATICI üretim hatasından bir ayıplı ürün ile birlikte Fatura aslı ve paket ile SATICI'ya gönderebilirsiniz. 


MADDE 10: TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI 

ALICI, kartvizitimizde banka kredi kartı sözleşmesiyle ilgili borçlanma ve borçlanma hakkı. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara çıkarabilir;  ALICI'dan talep şartı ve şartı ile ALICI'nın borçlanmadan düşmesi durumunda, ALICI, borcunca gecikmeli borçlanma ve tazminat kabul etmemek. 


MADDE 11: GARANTİ KAPSAMI

www.komekpazari.com www.komekpazari.com adresinde yer alan ürün üreticilerinizle ilgili garantili kabul ve taahhüt eder. 

MADDE 12: YETKİLİ MAHKEME 

İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın ve SATICI'nın Tüketici Mahkemeleri Tüketici Mahkemeleri bulunmayanağın Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir. 

MADDE 13: YÜRÜRLÜK

 Site üzerinde “Sözleşmeyi Tamamudum, Kabul ediyorum” sekmesini ortaya koyduk ve teslim ettiler. SATICI, söz konusu sözleşmenin sitesi, ALICI tarafından okunduğuna ve kabul edildiğine dair onay almak üzere sipariş verilememesini içeri yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.